Haber

İzmit’te Afete Hazırlık Planı masaya yatırıldı

KOCAELİ (İGFA) –1 Nisan’da kamuoyuna duyurulacak olan Afete Hazırlık Planı öncesi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

Kahramanmaraş’ta yaşanan sarsıntının ardından Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyaman’da yaraları sarmaya devam eden çalışmaları organize eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit’i de afete hazır hale getiriyor. Akademisyenler ve meslek odası temsilcileriyle bir araya gelerek İzmit’i olası bir afete hazırlama çalışmalarını yoğunlaştıran Önder Hürriyet, Afete Hazırlık Planını 1 Nisan’da kamuoyu ile paylaşacak.

DEPREM BÖLGESİ VE İZMİT’TE YAPILAN ÇALIŞMALAR TARTIŞILDI

Başkan Hürriyet, açıklanacak Afete Hazırlık Planı öncesi genel müdür yardımcıları ve birim müdürleri ile görüşmeye geldi. Başkan Yardımcıları Cem Güler ve Ünal Özmural, Makine İkmal Bakım Onarım Müdürü Ahmet Doğan, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Havva Açıkgöz, Bilim Müdürü Burak Güresen, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ceren Öker Cömert, İmar ve Şehircilik Müdürü Çetindüz, Yapı Denetimi Müdür Ethem Can, Emlak Kamulaştırma Müdürü Sinan Karadeniz ve Sivil Savunma Uzmanlığını temsilen Sinan Fakir, deprem bölgesinde devam edenlerin yanı sıra İzmit’i de etkileyecek olası bir afete karşı yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu